joominamarket@gmail.com
0123456789
0
مجموع : 0 ﷼
سبد خرید شما خالی است
محصول شما

تنظیمات قالب

آجیل شیرین چاپار مقدار 450 گرم

کد : p5
موجود
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 2.50 (3 رای)
قیمت فروش 390,000 ﷼
تخفیف
برگشت به مجموعه : خشکبار و شیرینی
تولید کننده : تحفه
هزینه حمل :شیوه حمل سفارشی 0 ﷼
  • طول : 10 سانتیمتر
  • عرض محصول : 10 سانتیمتر
  • ارتفاع محصول : 10 سانتیمتر
  • وزن محصول : 10 گرم
  • بسته بندی محصول : 10 100 گرم
  • واحد ها در جعبه : 10
آجیل شیرین «چاپار» مخلوطی از آجیل‌های خام و خشکبارهای شیرین مانند کشمش و انجیر است. اگر می‌خواهید از خواص آجیل بدون نمک بهره‌مند شوید و از طریق مواد سالم انرژی روزانه‌تان تامین شود، از این محصول چاپار مصرف کنید. با خوردن چند مغز به طور مخلوط، بدن خود را از انواع مواد مفید آن‌ها بهره‌مند کنید. این مخلوط 450 گرم وزن دارد و منبعی پرانرژی برای یک روز خوب محسوب می‌شود. آجیل و خشکبار همواره جزو محبوب‌ترین خوراکی‌ها بوده‌ و در جشن‌ها و اعیاد پرمصرف هستند. این خوراکی‌ها سرشار از مواد مغذی‌اند و می‌توانند ویتامین‌های موردنیاز بدن را تامین کنند.

آجیل شیرین «چاپار» مخلوطی از آجیل‌های خام و خشکبارهای شیرین مانند کشمش و انجیر است. اگر می‌خواهید از خواص آجیل بدون نمک بهره‌مند شوید و از طریق مواد سالم انرژی روزانه‌تان تامین شود، از این محصول چاپار مصرف کنید. با خوردن چند مغز به طور مخلوط، بدن خود را از انواع مواد مفید آن‌ها بهره‌مند کنید. این مخلوط 450 گرم وزن دارد و منبعی پرانرژی برای یک روز خوب محسوب می‌شود. آجیل و خشکبار همواره جزو محبوب‌ترین خوراکی‌ها بوده‌ و در جشن‌ها و اعیاد پرمصرف هستند. این خوراکی‌ها سرشار از مواد مغذی‌اند و می‌توانند ویتامین‌های موردنیاز بدن را تامین کنند. آجیل و خشکبار در جمع‌های دوستانه و خانوادگی بسیار محبوب است و می‌تواند میان‌وعده‌ای کامل برای بچه‌ها در مدرسه یا برای بزرگ‌ترها هنگام کار باشد. مصرف چند مغز و خشکبار متفاوت هم تنوع بیشتری دارد و هم مواد مختلف و مفیدتری به طور هم‌زمان به بدن شما می‌رسد. این خوراکی‌ها یک منبع سرشار از مواد معدنی و ویتامین‌ها هستند که مصرف آن‌ها می‌تواند کمبودهای بدن را برطرف کند؛ به همین دلیل می‌توانند جایگزین بسیاری از دارو‌ها و قرص‌های شیمیایی باشند. چاپار نیز به تولید آجیل و خشکبار بسته‌بندی دست زده است تا استفاده و جابه‌جایی آن‌ها آسان‌تر و از نظر بهداشتی مطمئن‌تر باشد.

آجیل‌ها براساس طعم و مزه‌ای که دارند، در دسته آجیل‌ها شیرین، شور یا ترکیبی دسته بندی می‌شوند و افراد براساس ذائقه خود، نوعی از آن را مصرف می‌کنند. آجیل شیرین ترکیبی از کشمش، بادام خام، بادام هندی، گردو و پسته خام است که می‌تواند تجربه بی‌نظیری را برای شما ایجاد کند. یکی از محصولات «چاپار» آجیل شیرین 450 گرمی است که در بسته بندی نایلونی تولید شده و با وجود کربوهیدرات زیادی که در این ترکیب وجود دارد، می‌تواند بخش زیادی از انرژی موردنیاز بدن را تامین کند. آجیل یک منبع سرشار از امگا 3 است که بیشتر ان به دلیل وجود گردو در این ترکیب است که می‌تواند نقش بسزایی در رشد کودکان داشته باشد.

آجیل، ترکیبی از مغز‌های مختلف است که هرکدام از آن‌ها دارای خواصی هستند اما ترکیب آن‌ها می‌تواند به طور کامل، بیشتر ویتامین‌ها و مواد مغذی لازم بدن را برطرف کند. آجیل در ایران بسیار پرطرفدار است و با وجود انرژی فراوان، برای تمامی سنین مناسب است و می‌تواند یک میان وعده‌ی مقوی باشد. این ماده‌ی مغذی کلسترول بد خون را کاهش می‌دهد و می‌تواند یک رژیم غذایی سالم را برای شما ایجاد کند. آجیل منبع سرشار از امگا 3 است و می‌تواند افسردگی را درمان و استرس را کاهش دهد. آجیل جایگزین مناسبی بجای گوشت، برای گیاه‌خواران است و به‌طور کامل می‌تواند انرژی مورد نیاز آن‌ها را تاءمین کند.

بسته بندی محصولات غذایی یکی از مهم ترین ویژگی‌هایی است که باید در تولید مواد غذایی در نظر گرفته شود. از آنجا نفوذ هوا و نور در خشکبار، نمی تواند سلامتی محصول را تهدید کند، «چاپار» محصولات خود را در بسته بندی پلاستیکی تولید کرده است. بسته بندی نایلونی در مواد غذایی، نمی تواند برای نگه‌داری محصول در طولانی استفاده شود، و پس از باز سدن بسته بندی، باید در ظروف جداگانه نگه‎‌داری شود. محصولات غذایی، همانند سایر محصولات، بسته بندی، علاوه بر حفظ سلامتی محصول، می‌تواند به جذب مشتری کمک کند.

 

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.
کشور مبدا برند
ترکیه
قابلیت ها
زیاد
صادر کننده مجوز
وزارت بهداشت